Contact تماس با ما
Video Clips ويدئو
مشخصات فيلمها
English Site   English Site
 
 
آخرين فيلمها
هیس! دخترها فریاد نمی زنند
هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند(1391)
خوابهای دنباله دار
خوابهای دنباله دار(1388)
گالري عكس ، تيزر
بچه هاي ابدي
بچه هاى ابدى(1385)
گالري عكس ، تيزر
روياي خيس
روياي خيس(1384)
گالري عكس ، تيزر
شمعي در باد
شمعي در باد(1382)
گالري عكس ، تيزر
عشق بدون مرز
شمعي در باد(1382)
گالري عكس ، تيزر
 
 
   
   
       تاريخ درج خبر :27/12/93

پوران درخشنده فیلم «هیس!...» را به آرشیو دانشگاه «مونش» ملبورن اهدا کرد

پوران درخشنده کارگردان سینمای ایران، فیلم سینمایی «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» آخرین ساخته خود را به آرشیو دانشگاه «مونش» ملبورن در استرالیا اهدا کرد.

منصور جهانی ـ پوران درخشنده کارگردان سینمای ایران که برای سخنرانی در نخستین کنفرانس بین‌المللی دانشگاه «مونش» Monash ملبورن به کشور استرالیا سفر کرده است؛ بعد از نمایش موفقیت‌آمیز «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» آن را به آرشیو دانشگاه «مونش» ملبورن اهدا کرد.

پوران درخشنده جزو اولین سخنران این کنفرانس بین‌المللی بود که سخنرانی وی مورد توجه و استقبال اساتید، دانشجویان حاضر در سالن دانشکده کاولفید دانشگاه «مونش» ملبورن و همچنین مدعوین و علاقمندان قرار گرفت.

فیلم سینمایی «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» در جدیدترین حضور بین‌المللی خود، ساعت 30/9 قبل از ظهر روز شنبه 23 اسفندماه جاری (14 مارس 2015) در کنار سخنرانی این فیلمساز ایرانی در نخستین کنفرانس بین‌المللی دانشگاه «مونش» ملبورن روی پرده رفت و مورد استقبال پرشور تماشاگران و دانشجویان قرار گرفت.

این کنفرانس بین‌المللی با حمایت مؤسسه آسیایی «مونش» و جامعه ایرانیان مقیم استرالیا، برای اولین بار در این کشور با تمرکز بر غرب و آسیای مرکزی و پناهجویان خارجی و با حضور و سخنرانی چهره‌های برجسته و معتبر بین‌المللی از جمله؛ پوران درخشنده کارگردان سرشناس ایرانی، غسان هیگ متفکر تحسین‌شده بین‌المللی، آرنولد زابل فعال حقوق بشر، جورج گتیوس از بنیان‌گذاران خانه زرد در سیدنی و جلال‌آباد و چندین شخصیت دیگر در روزهای 23 و 25 اسفندماه جاری (14 و 16 مارس 2015) در دانشکده کاولفید در دانشگاه «مونش» ملبورن در کشور استرالیا برگزار شد.

 

بازگشت >>