Contact تماس با ما
Video Clips ويدئو
مشخصات فيلمها
English Site   English Site
 
 
آخرين فيلمها
هیس! دخترها فریاد نمی زنند
هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند(1391)
خوابهای دنباله دار
خوابهای دنباله دار(1388)
گالري عكس ، تيزر
بچه هاي ابدي
بچه هاى ابدى(1385)
گالري عكس ، تيزر
روياي خيس
روياي خيس(1384)
گالري عكس ، تيزر
شمعي در باد
شمعي در باد(1382)
گالري عكس ، تيزر
عشق بدون مرز
شمعي در باد(1382)
گالري عكس ، تيزر
 
 
   
   
       تاريخ درج خبر :17/12/93

نمایش «هیس!...» در کنار سخنرانی پوران درخشنده در دانشگاه «مونش» ملبورن

فیلم سینمایی «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» با حضور پوران درخشنده در کنفرانس بین‌المللی دانشگاه «مونش» ملبورن به نمایش درمی‌آید.

فیلم سینمایی «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» به کارگردانی پوران درخشنده در جدیدترین حضور بین‌المللی خود، ساعت 9:30 قبل از ظهر روز شنبه 23 اسفندماه جاری (14 مارس 2015) در کنار سخنرانی این فیلمساز ایرانی در نخستین کنفرانس بین‌المللی دانشگاه «مونش» Monash ملبورن در کشور استرالیا روی پرده می‌رود.

این کنفرانس بین‌المللی با حمایت مؤسسه آسیایی «مونش» و جامعه ایرانیان مقیم استرالیا، برای اولین بار در این کشور با تمرکز بر غرب و آسیای مرکزی و پناهجویان خارجی و با حضور و سخنرانی چهره‌های برجسته و معتبر بین‌المللی از جمله؛ پوران درخشنده کارگردان سرشناس ایرانی، «غسان هیگ» متفکر تحسین‌شده بین‌المللی، «آرنولد زابل» فعال حقوق بشر، «جورج گتیوس» از بنیان‌گذاران خانه زرد در سیدنی و جلال‌آباد و چندین شخصیت دیگر در روز شنبه 23 اسفندماه جاری (14 مارس 2015) و روز دوشنبه 25 اسفندماه جاری (16 مارس 2015) در دانشکده کاولفید در دانشگاه «مونش» ملبورن در کشور استرالیا برگزار می‌شود.

فیلم سینمایی «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» قبل از این نیز، با حضور و سخنرانی پوران درخشنده در چندین دانشگاه داخلی و خارجی و مراکز فرهنگی از جمله؛ در بخش «زنان در میدل ایست» در دانشگاه برکلی آمریکا، دانشگاه «فنی خاورمیانه» آنکارا در ترکیه، دانشگاه «یو.سی.ال.ای» در آمریکا، دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه شیراز، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی تهران، دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران، دانشگاه علوم پزشکی کردستان، دانشگاه بابلسر و دانشگاه آزاد اسلامی کرج به نمایش درآمده بود.

این فیلم در آخرین نمایش بین‌المللی خود و با حضور پوران درخشنده در بخش رقابتی پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مالاتیا MALATYA در شهر مالاتیا در کشور ترکیه به نمایش درآمد و مورد استقبال تماشاگران حاضر در این جشنواره و همچنین زنان خانه‌دار شهر مالاتیا قرار گرفت.

این جشنواره با حضور بیش از 100 فیلم بلند سینمایی، کوتاه داستانی، مستند و تجربی از کارگردانان کشورهای مختلف جهان در چندین بخش رقابتی و غیررقابتی در روزهای 30 آبان ماه تا 6 آذرماه امسال (21 تا 27 نوامبر 2014) در شهر تاریخی و فرهنگی مالاتیا در کشور ترکیه برگزار شد.

بازگشت >>